Atsiliepimai

Ar Aliexpress pirkti saugu? Kokie Aliexpress atsiliepimai sklinda internete? Aš manau, jog nereiktų skaitinėtis internetinių atsiliepimų apie aliexpress ir save kaip nors įbauginti apsipirkti. Internete pilna nuomonių ir atsiliepimų apie Aliexpress`ą, rašo mažiau, daugiau išmanantys arba visai neišmanantys ir nei karto nepirkę aliexpress, žmonės rašydami atsiliepimus internete daugiau nori gauti dėmesio, nei ką nors protingo pasakyti, patarti, tai mano nuomonė kurią susidariau apie aliexpress atsiliepimus skaitytus interneto platybėse.

Geriau paklausykite vieno pirkejo profesionalo, kuris turi daug patirties.

Jeigu skaitote šį straipsnį, reiškiasi 90% jūs dar neesate pirkę aliexpress, tai reiškia, kad jus kankina jaudulys ir baimė būti apgautam, nenuostabu, Lietuvoje gyvenant, tai mažiau ar daugiau natūralu. Šiame straipsnyje aš jums padėsiu atsikratyti jaudulio ir priversiu pasitikėti savimi, bei duosiu garantiją, kad jūsų siuntiniai bus gauti saugiai ir neprarasite, nei cento pro šalį.

Šiek tiek apie Aliexpress saugumą galite pasiskaityti https://aliexpresshelp.lt/aliexpress-com-patikima-saugu/

Ar Aliexpress manęs neapgaus?

Pats aliexpress nėra parduotuvė kaip pigu.lt ar panašiai, aliexpress produkciją pardavinėja atskiri pardavėjai. Ar jie gali apgauti? Gali bandyti apgauti, bet atminkite, jog jūsų sumokėti pinigai už prekes, nėra tiesiogiai atiduodami pačiam pardavėjui, todėl nepergyvenkite, kad negausite prekės ir pinigų. Viskas vyksta taip.. Jūs išsirenkate prekę, įvedate namų adresą, sumokate tiesiai iš kortelės ar kitu būdu, jūsų pinigai užšaldomi aliexpress sistemoje, pardavėjas išsiunčia prekę jums, jūs laukiate prekės, gaunate prekę, jūs apžiūrite prekę, jeigu viskas gerai, ant order`io(Užsakymo) spaudžiate Confirm Goods Received(Patvirtinti, kad gavote daiktus), tik po to jūsų sumokėti pinigai atiduodami prekės pardavėjui, taigi jūs pirmas pasiimate prekę, o pinigus tik paskui atiduodate aliexpress pardavėjui! Pinigai nuolatos saugomi Aliexpress sistemoje. O jeigu nepatvirtinsite, kad gavote prekę? Tuomet praėjus tam tikram laikui pinigai automatiškai bus atiduodami pardavėjui. O kaip sužinoti kiek laiko liko mano prekės pristatymui? Prekės informacijoje visada rašo informaciją apie prekės gavimo laiką. Pažiūrėkite punktus iš nuotraukos aliexpress užsakyme.

  1. Jūsų planuojamas siuntos gavimo laikas, nuo to laiko, kada pardavėjas paskelbs, jog jūsų apmokėta prekė yra išsiųsta ir yra pakeliui link jūsų. Šiuo atveju planuojamas laikas yra 34-53 dienos, šis laikas gali skirtis nuo prekės siuntimo būdo, pasirinkus prabangius siuntimo būdus, tokius kaip DHL, laikas gali sutrumpėti iki savaitės.
  2. Ties antru punktu raudonai pažymėtu skaičiumi nurodyta data, kada vėliausiai gausite prekę, jeigu negaunate iki to laiko, pasirenkate „Open Dispute“, jums pinigai bus grąžinti, aliexpress sistema yra nuolankesnė pirkėjams, nei pardavėjams, problemų nebus. Yra atveju, kada baigiasi siuntimui skirtas laikas, atidaromas dispute, pinigus grąžina, o po kiek laiko siunta ateina į namus, gaunasi taip ,kad atgaunate pinigus ir dar daiktą dovanų. Šioje eilutėje aiškiai parašyta anglų kalba „Jeigu jūsų užsakymas nebus pristatytas iki 2017-03-08, jūs galite atidaryti dispute pinigų grąžinimui“.
  3. Ties trečiu punktu pažymėta nuoroda. Jeigu jūs prekės nepasiėmėte iš pašto, jeigu jūsų siunta užstrigusi siuntimo procese ar panašiai, nelaukite iki paskutinio laiko, tai yra šiuo pavyzdžiu 2017-03-08, kelios dienos prieš šią datą spauskite nuorodą ir prašykite, kad jūsų siuntos laikas būtų pratęstas 7-14 dienų(pasirinktinai, įveskite dienų skaičių patys pagal savo nuožiūrą), jeigu pardavėjas jums neatsakys, kelkite dispute ir atgausite savo pinigus.

Aliexpress prekių kokybė

Jeigu pergyvenate, kad gausite daiktą kuris neatitiks aprašymo, jūs galite drąsiai kelti dispute, dėl kiekvienos smulkmenos, dėl spalvos, dydžio neatitikimų ar panašiai. Atminkite, jog jūsų sumokėti pinigai iš aliexpress sistemos bus atiduodami pardavėjui tik tuo atveju, jeigu jūs būsite visiškai patenkintas(-a) savo pirkiniais, jeigu jie bus gauti sveiki, kokybiški, kaip nurodyta aprašyme.

Aliexpress apsipirkinėjimo praktika

Kas rašo šį straipsnį supranta ką nors apie aliexpress? O taip, pats darau užsakymus nuo 2013 metų, esu padaręs jau beveik 1000 užsakymų!

Esu susidūręs su daug situacijų, visada likau patenkintas, ne kartą už gautus per mažus drabužius atgavau pinigus ir pasilikau drabužius sau, ne kartą atgavau pinigus, nes prekė nepasiekė manęs laiku, vėliau prekė pasiekė mane, bet pinigai už prekę buvo grąžinti man anksčiau. Ar nors kartą buvau apgautas ir likau be daikto ar su sugadintu daiktu neatgavęs pinigų? Tikrai ne, nei karto iš 1000 kartų! Buvę tokių situacijų kada gavau dėvėtą ir atnaujintą mobilų telefoną“refurbished“ su defektu, bet jis man patiko, todėl nenorėjau jo išsiųsti atgal, jo remontas brangiai nekainavo, todėl pasiūliau per dispute sistemą pardavėjui kompensuoti už remontą, pardavėjas sutiko, likau patenkintas, nors turėjau pasirinkimą išsiųsti atgal telefoną ir atgauti sumokėtus pinigus. Buvau gavęs šiek tiek kitos spalvos adidas džemperio kopija, ji atrodė lygiai kaip originalas, tačiau užsakiau su mėlynu logotipu, o gavau su violetiniu, na skirtumo didelio nebuvo kokia ten logotipo spalva, bet vistiek atidariau dispute ir išsireikalavau 30% sumokėtos sumos už pardavėjo klaidą, turėjau teisę prekės atsisakyti ir susigrąžinti pinigus, kadangi pardavėjas suklydo ir užsakymas neatitiko mano pasirinkimo.

Kaip gauti pasitikėjimo perkant aliexpress?

Siūlyčiau įsigyti ką nors pigaus tarkim iki vieno euro, aš taip visada darau su naujomis kiniškomis parduotuvėmis, turgavietėmis internete. Nusipirksite, gausite, būsite ramus(-i), suprasite, kad sumokėti pinigai nepradingo ir viskas yra tikrai gerai, vėliau gavę pasitikėjimą galėsite pirkti ką norite, nebijosite prarasti pinigų, ramiai miegosite.

Patarimai

  1. Neskaitykite internete atsiliepimų apie aliexpress. Lietuviai yra Lietuviai, ne visada pasakys tai kas jums būtų naudinga, naudokitės patikimais informacijos šaltiniais.
  2. Jeigu planuojate įsigyti kosmetikos, mobilų kiniško brando(gamintojo) telefoną, kažkokią įrangą, diagnostiką ar panašiai, naudokitės google, youtube, ten gausu įvairių prekių įvertinimų, apžiūrų ir panašiai.