Grupinis apsipirkimas

Kas yra grupinis apsipirkimas, turbūt jau dauguma žino ir puikiai supranta. Tai tiesiog skelbiamos akcijos, tam kad būtų parduodamas didelis kiekis prekių, kainos būna itin žemos, kartais net į minusą, tokiu būdu siekiama parduoti didelį kiekį prekių ir iš jų uždirbti labai mažą procentą, bet labai daug kartų, arba atsikratyti neperkamų prekių už savikainą ar net žemesne kaina, tik, kad nedulkėtų sandėliuose, iš viso to laimi pirkėjai, tai mes. 🙂

Ar pats Aliexpress turi savo grupinių apsipirkimų skiltį? Taip tikrai turi, ji skirta Rusijos gyventojams, tačiau siunčia į Lietuvą ar kitas šalis be jokių problemų, bandyta kelias dešimtis kartų ir tai tikrai veikia. Galima sumokėti € 0.01 su siuntimu ir gauti prekes į namus. Ar tai realu? Taip, jei spėsite nusipirkti. Būna tokių kainų, bet prekės su tokiomis kainomis greitai išgraibstomos ir tiesiog jų nebelieka kitiems 🙂

Kur rasti grupinių apsipirkimų adresą? Skaitykite pilną šio įrašo versiją, jeigu ją skaitote, žiūrėkite žemiau.

Aliexpress grupinių apsipirkimų adresasGrupiniai apsipirkimas Aliexpress (Nepamirškite aliexpresshelp.lt puslapio adreso, jeigu bus problemų pasiekiant grupinius apsipirkimus, aliexpresshelp.lt būtinai padės jums rasti ir gauti, tai ko jums reikia, visada!).

Ką dažniausiai siūlo įsigyti Grupiniai Aliexpress apsipirkimai?

Grupinių apsipirkimų kategorijos ir ką rasime grupiniuose apsipirkimuose?

Tai drabužiai moterims, gražios suknelės, striukės, kelnės, sijonai ir daug madingų drabužių moterims.

Drabužiai vyrams, naujų kolekcijų, neblogos kokybės džinsai, kelnės, marškiniai, džemperiai, marškinėliai ir dar daug kitų drabužių vyrams.

Aksesuarai, tokie kaip kepurės, šalikai, pirštinės, akiniai, diržai, laikrodžiai ir dar daug viso kito.

Papuošalai, auskarai, žiedai, vėriniai ir panašiai, viskas skirta moterims, panelėms, merginoms. 🙂

Krepšiai, moterų rankinukai, kuprinės, vyriški rankinukai, lagaminai ir panašiai, žodžiu tie daiktai kuriuose talpiname keletą daiktų.

Batų skiltyje rasime vyriškų ir moteriškų batų, šlepečių, basučių, viskas žiemai, vasarai, pavasariui ir rudeniui.

„Grožio ir sveikatos” skiltyje rasime kosmetikos, kosmetikos įrankių, įvairiausių įrankių tokių barzdaskutės, žirklės, kraujospūdžio matuokliai ir daug visko mišraus į tą pačią temą „Grožis ir sveikata”.

Elektronikos skiltyje rasime įvairių gerybių, tokių kaip mobilieji telefonai(Dažnai būna labai geri kainos, parametrų variantai), planšetės(kompiuteriai), ausinės, kompiuterių detalės, tokios kaip „ram`as”, vaizdo plokštės, kitos kompiuterių detalės, atminties kortelės, USB laikmenos, WIFI maršrutizatoriai, elektroninės cigaretės ir visa kita kas veikia nuo elektros šaltinio. 🙂

Namų ir pomėgių skiltyje rasime įvairių paveikslų, virtuvės įrankių, žvejybos atributikos, dviračių priedų ir dar daug visokių prekių jūsų pomėgiams ir jūsų namų tobulumui puoselėti.

Skiltyje vaikams galima rasti vaikiškų drabužėlių, būna labai mielų, kokybiškų, kurių Lietuvoje nerasi nei su žiburiu, o Aliexpress rasime pigesnių ir unikalesnių drabužėlių vaikams. Čia rasime žaislų vaikams, dažnai būna pigių „LEGO”, kopijų konstruktorių už tikrai labai žymiai pigesnę kainą, būna drabužių neščiosioms ir dar daug visko kas susieja su vaikais ir jų priežiūra.

Auto skiltis, tikras rojus automobilių šeimininkams. Čia rasime įvairių niekučių po kelis eurus ar net nei euro neįkainuotus, tokius kaip automobiliniai telefono įkrovikliai, telefono laikikliai, lemputės, xenon žibintų komplektai, padangų slėgio matuokliai, automobiliniai multimedijos grotuvai, apdailos detalės, 3D carbon stiliaus apdailos lipdukai ir dar daug visko kas susieja su jūsų puoselėjamu automobiliu, jo priežiūra ir panašiai.

Patarimai ir pastabos, kaip patogiau naudotis grupiniais apsipirkimais

Grupiniuose apsipirkimuose rasime tikrai visko daug pigiau, nuolatos grupiniuose apsipirkimuose būna keliems šimtams prekių didelės nuolaidos.

Kas 24-72h~ atsinaujina pasiūlymai, todėl rekomenduoju tikrinti „Grupiniai apsipirkimas Aliexpress” kiekvieną dieną.

Jeigu nemokate rusų kalbos, galite naudotis grupiniais apsipirkimais per google vertėją, tuomet grupiniai apsipirkimai bus skaitomi Lietuvių kalba, bus tikrai įmanoma suprasti aprašymus apie prekes ir kitus jums reikalingus dalykus renkantis prekes iš Aliexpress.

Grupinis apsipirkimas per google vertėją – Versti grupinius apsipirkimus į Lietuvių kalbą naujame naršyklės lange

Yra toks minusas Grupiniuose apsipirkimuose, kad prie kiekvienos prekės yra nuoroda „Pirkti dabar”, bet nėra nuorodos „pridėti į krepšelį”. Tai reiškia, kad jums reiks pirkti po vieną daiktą. Arba pasinaudokite mano patarimu! Jeigu ketinate pirkti keletą prekių iš grupinių apsipirkimų ir ne tik iš jų, spauskite ant prekės pirkti, pasirinkite adresą ir panašiai, spauskite apmokėti, bet kaip reiks pasirinkti apmokėjimo būdą, sustokite. Tuomet pasirinkit kitas prekes ir taip pačiai darykite. Jūsų prekės keliaus į „prekės laukiančios apmokėjimo” skilti, ten galėsite visas prekes pasižymėti ir apmokėti vienu metu, taip sutaupysite pinigų už galimus pinigų mokėjimo operacijas atskirai. Jūs yra skirtumas ar darote vieną ar kelias pinigų operacijas, galbūt tai daugiau galioja WebMoney ar kitais panašiais atsiskaitymo būdais.

Taip pat grupiniai apsipirkimai dažnai apriboja prekių kiekį, tarkim leidžia įsigyti tik 3 vienetus ar mažiau.

Susikurkite kitą Aliexpress paskyrą ir įsigykite dar 3 vienetus, jei reiks dar vieną ir dar vieną 🙂

Ačiū už sugaištą laiką skaitant aliexpresshelp.lt įrašus, jeigu kyla klausimų, komentuokite, pabandysiu jums atsakyti į jūsų problemas.