Kaip taisyklingai užpildyti namų adresą

Tikriausiai, naujas Aliexpress vartotojas susiduria su abejonėmis, kaip taisyklingai užpildyti siuntimo adreso formą? Koks yra mano pašto kodas?
Pabandysiu paaiškinti kaip taisyklingai užpildyti „Shipping address“(Siuntinio adresą), taip pat padėsiu gauti pašto kodą.

Visų pirma, prieš pirkimą naujoje paskyroje rekomenduočiau prisidėti savo namų adresą. Nuoroda į Aliexpress siuntimo adresų pridėjimą, redagavimą, trynimą ir adreso padarymą kaip pagrindinį. Per mobilią aliexpress programėlę galite taip pat tvarkyti adresus. Atsidarykite programėlę, tada spauskite apačioje dešinėje „Account“, tada susiraskite „Settings“, tada „Shipping address“.

Aukščiau matote ekrano nuotrauką su numeriais, taigi kiekvieną laukelį pakomentuosiu kaip užpildyti taisyklingai. Prieš tai norėčiau pabrėžti, kad nenaudotumėte Lietuviškų simbolių. Lietuviškas raides, keiskite angliškomis. ą=a, č=c, ę,ė=e, į=i, š=s, ųū=u. Kodėl taip reikia? Todėl, kad gali kilti problemų pardavėjui perrašant jūsų adresą, taip pat gali kilti problemų pašte. Naudokite angliškus simbolius vengdami Lietuviškųjų ir gaukite siuntas be problemų.

1.Jūsų pilnas vardas. Kaip pavyzdys „Petras Masturbavicius“, Jeigu jūsų vardas turi tris žodžius, galite užpildyti kaip pavyzdys „Irena Masturbaite-Masturbaviciene“. Taip pat daugelis nežino vienos gudrybės, kuri veikia ir egzistuoja Lietuvoje. Jeigu sutuoktinių pora perka prekę ir jiems nesvarbu kas paims iš pašto siuntą, galite įvesti sutuoktinių šeimos pavardę. Pavyzdžiui „Masturbaiciams“. Tokiu atveju galės siuntą iš pašto skyriaus paimti bet kuris šeimos narys, šiuo atveju tiek vyras, tiek žmona, tiek sūnus ar dukra, svarbu, kad pateiktame dokumente būtų paminėta pavardė. Atsiprašau, jeigu mano pavyzdinė pavardė kaip nors keičia jūsų emocijas, tiesiog galima mokytis pildyti formą ir pasijuokti, dviguba nauda 🙂
2. Country/Region, pasirinkite Lithuania, žinoma, jei neemigravote dar.
3. Street address. [Jūsų gatvė][tarpas][namo numeris][minus(-)][Buto numeris(Jei gyvenate bute arba padalintame name)]. Pavyzdys „Svento Masturbaviciaus 15-5“.
4. Praleiskite.
5. State/Province/Region. Jūsų apskritis. Jeigu gyvenate Vilniuje, pasirinkite Vilniaus, jei Kaune, Kauno ir panašiai. Tai tiesiog jūsų apskritis.
6. Jūsų miestas. Miestas arba kaimo pavadinimas.
7. Pašto kodas. Koks mano pašto kodas? Dar nežinote savo pašto kodo? Nėra problema jį gauti. Pasinaudokite Pašto kodo paieška oficialiame pašto puslapyje post.lt ir jį nesunkiai surasite. Jeigu nesiseka rasti pašto kodo post.lt-Lietuvos pašto puslapyje, skambinkite pašto pagalbos telefonu 8 700 55 400, iš užsienio +370 5 233 3060. Taip pat pašto kodą galite sužinoti vietiniame pašto skyriuje, pateikę savo adresą. Kaip gausite savo pašto kodą, nepamirškite jo kur nors užsirašyti, kad kitą kartą ką nors perkant žinotumėte.
8. Jūsų telefono numeris. Pirmame lauke įrašykite +370, kitame likusią telefono numerio dalį. Nebijokite užrašyti ir būtinai pasitikrinkite ar taisyklingai įvedėte savo mobilaus telefono numerį. Kadangi dabar paštas apie siuntas informuoja trumposiomis SMS žinutėmis. Klaidingai įvestas mobilaus telefono numeris tikrai negarantuos lengvesnio darbo pašto darbuotojams, taip pat jums negarantuos greičiausio įmanomo prekės atsiėmimo pašto skyriuje.
9. Set as Default, arba Lietuviškai, padaryti kaip pagrindinį. Jeigu pildote savo pašto adresą kuriuo dažniausiai užsisakysite siuntas, pažymėkite varnelę. Jeigu tai momentinis pirkimas draugui ar dar kam nors, nežymėkite, nes pirkimo metu visada rodys šį adresą kaip pagrindinį. Užsisakinėjant Aliexpress galima rinktis vieną iš išsaugotų adresų, bet jeigu skubėdami pamiršite pakeisti adresą, bus problemų. Dažnai pardavėjai nesutinka keisti adreso, tuomet reikia atšaukti siuntą ir užsisakyti per naujo.