Aliexpress.com Patikima? Saugu?

ax

Kas yra Aliexpress.com? Ar tai patikima? Ar tai saugu? Šiuos ir daugelį kitų klausimų aš jums pabandysiu išdėstyti šiame straipsnyje.

Aliexpress.com tai 2010 metais sukurtas turgus, skirtas kiniečiams pardavinėti prekes pirkėjams iš viso pasaulio. Nuo 2010 metų Aliexpress.com turgus sparčiai plečiasi, sulaukia daug pardavėjų su įvairiomis prekėmis, konkurencija čia milžiniška, bet tai tik naudingiau pirkėjui, kainos atžvilgiu.

Ar tai patikima? Ar manęs pardavėjas neapgaus? Patikima ir pardavėjas jūsų neapgaus, nes jis negaus jūsų pinigų, kol jūs negausite prekės, kaip gausite prekę, pinigus gaus pardavėjas, tik po jūsų prekės gavimo patvirtinimo, kad prekė yra sėkmingai gauta ir atitinka aprašymą, bei nėra sugadinta.

Kaip viskas veikia Aliexpress.com turguje? Jūs naršote Aliexpress.com turguje, išsirenkate norimą prekę, ją nusiperkate, sumokate už pirkinį ar pirkinius, pinigų pardavėjas iš karto negauna, pinigus saugo Aliexpress sistema. Pardavėjas išsiunčia jums jūsų užsakytą prekę, vėliau jūs gaunate savo pirkinius, jūs apsižiūrite ar prekė atitinka aprašymą, ar prekė nesugadinta, ar spalva ir pan… atitinka užsakymą kurį padarėte? Jeigu viskas gerai patvirtinate Aliexpress sistemoje, kad gavote savo pirkinius ir įvertinate pardavėjo lūkesčius žvaigždutėmis ir/ar aprašymu(nebūtina, nei vertinti, nei rašyti aprašymo), tuomet pardavėjas gauna jūsų pinigus. Jeigu prekės negaunate, prekę gaunate, bet ji neatitinka užsakymo kriterijų, t.y dydis, spalva ar pan, tuomet pasirenkate „Open Dispute“ (Atidaryti ginčą). Tuomet pasirenkate variantus tarkim, kad prekės negavote, kad prekė sugadinta ar panašiai. Jeigu prekė negauta jūs atgausite visą sumą iš karto. Jeigu prekė tenkina jus tik dalinai, galėsite atgauti dalį sumos už prekę(priklausomai kaip susitarsite su pardavėju ginče). Jeigu prekė visiškai netenkina jūsų, prekę galėsite išsiųsti atgal pardavėjui arba nesiųsti prekės atgal ir atgauti visus pinigus(viskas priklauso nuo ginčo susitarimo). Jeigu Aliexpress perkant neįmanoma prarasti savo sumokėtų pinigų, tuomet manau galima sakyti, jog Aliexpress.com pirkti yra visiškai saugu. Apie pirkimą Aliexpress.com dar kalbėsime plačiai, kaip susitvarkyti su įvairiomis situacijomis, kaip sutaupyti, kaip gauti akcijų ir panašiai, sekite AliexpressHelp.lt naujienas. Ačiū, kad skaitote mus 🙂