Kaip tapti vartotoju?

user

Norite tapti Aliexpress vartotoju? Tai visiškai nemokama ir įmanoma, net nemokant anglų kalbos.

Kodėl verta prisijungti prie Aliexpress? Prisijungęs Aliexpress vartotojas gali pirkti ir tartis su pardavėjais dėl kainos, gali stebėti visus savo pirkinius, gauti prekės sekimo kodus, gauti įvairių nuolaidų, kuponų. Einant laikui Aliexpress vartotojas savaime kelia savo lygį, kuris vėliau suteikia ypatingų nuolaidų ir duoda pranašumą dispute (ginčuose). Taip pat pirkdamas Aliexpress pirkėjas gauna taškų(Points), kuriuos vėliau gali iškeisti į kuponus. Svarbiausiai tai nieko nekainuoja.

Ar sunku tapti Aliexpress vartotoju? Ne tikrai nesunku, registracija labai paprasta, nereikalaujanti daug duomenų, galima prisiregistruoti per minutę laiko, bet tai dar ne viskas. Jeigu turite Facebook ar VKonatakte socialinio tinklo paskyras, prisijungimas prie Aliexpress užtruks tiek, kiek užtrunka paspausti vieną mygtuką kompiuterio ekrane. Taip pat galima nenaudoti, nei Facebook, nei VKontake paskyrų, galima susivesti išgalvotą prisijungimo vardą, suvesti el paštą, slaptažodį, pakartoti slaptažodį, vėliau patvirtinus formą patikrinti el paštą ir patvirtinti paskyrą atsiųsta nuoroda.

Kad būtų lengviau naudotis Aliexpress turgeliu atlikime keletą paprastų nustatymų.

Eikime į Aliexpress puslapį, surandame dešinėje pusėje, pačiame viršuje ship to.

„Ship to“/“USD“ ir „Language“ pasirinkimus.

Ship to pasirenkame „Lithuania“(Lietuva), „Currency“(Valiuta), pasirenkame „€ EUR“, spaudžiame „Save“. Taip Aliexpress turguje rodys prekes kurias siunčia į Lietuvą ir paskaičiuos siuntimo mokestį į Lietuvą, dažniausiai, kokia 98% prekių siunčiamos be siuntimo mokesčio. Taip pat prekes rodys EUR valiuta, tai reiškia, kad nereiks skaičiuotis kiek kainuoja doleriais nurodyta prekė eurais. Nenustebkite jeigu vieną dieną prekės kaina eurais šokinės keliais centais, jeigu brangi gal euriuku, kitu. Tai vyksta dėl to, kad dolerio ir euro kursas nėra pastovus jis nuolat tai kyla, tai krenta. Aliexpress valiuta yra Doleris „$ USD“, tačiau patogiau pirkti ir skaičiuotis Eurais „€ EUR“, taip pat pirkdami eurais išvengsite valiutos konvertavimo mokesčio.

pasirinkimai

Užeiname ant punkto „1“, „2“ punkte pasirankeme (Lithuania), „3“ punkte (€ EUR), „4“ punkte spaudžiame (Save).

Taip pat jeigu jūsų Anglų kalbos žinynas tuščias, dėl to nepergyvenkit, Aliexpress puslapyje įdiegta Google vertėjo paslauga kuri išvers Aliexpress turgų į Lietuvių kalbą visiškai nemokamai, tačiau Google vertėjas yra robotas, todėl nebūtinai taisyklingai žodis į žodį išvers Aliexpress turgų ir pardavėjų skelbimus, tačiau esmę tikrai suprasite ir apsipirksite be problemų. Jeigu mokate šiek tiek daugiau anglų kalbą, galite naudotis Aliexpress turgumi anglų kalba ir nežinomus žodžius išsiversti Google vertėjo pagalba, tokiu būdų pagerinsite savo anglų kalbos žinyną.

Kaip Aliexpress įjungti Lietuvių kalbą? Aliexpress turguje susiraskite dešinėje, pačiame viršuje „Language“.

google translate

Paspauskite su pele ant tos vietos, kur nuotraukoje pažymėta punktu „2“. Išmes lentelę su kalbos pasirinkimais. Pasirinkite sąraše „lietuvių“ pasirinkimą. Štai Aliexpress puslapis jau Lietuvių kalba 🙂

Kaip registruotis ir prisijungti į Aliexpress turgelį?

join to aliexpress

1(x2) punkto nuoroda „Sign In“ reiškia prisijungimą jau registruotiems aliexpress varotojams.

2(x2) punkto nuoroda „Join“ reiškia prisijungimą naujiems vartotojams, trumpiau tariant registraciją į turgų. Nuspaudus šią nuorodą suvesite reikiamus duomenis ir užsiregistruosite Aliexpress turguje, taip turėsite savo Aliexpress paskyrą.

3 punktas reiškia registraciją ir prisijungimą su Facebook/VKontakte paskyra. Jeigu naudojate Facebook ar VKontakte, nesivarginkite suvedinėdami savo duomenų į Aliexpress. Tiesiog spauskite ant Facebook ar VKontakte ikonos ir prisiregistruosite vos vienu paspaudimu. sekantį kartą norėdami prisijungti, naudokite tą pačią ikoną prisijungimui.